Proje Açıklaması

Andülasyon Terapi Sistemi Nedir?

Andülasyon Terapi Sistemi yeni nesil tedavi yöntemlerinden biridir. Andülasyon, sağlıklı yaşam ve fit bir vücut için mükemmel bir sistemdir. Bu sistem, mekanik osilasyon ile kızıl ötesi derin ısının kombinasyonundan oluşmaktadır.

Günlük yaşantıda, sosyal ilişkiler ve iş yaşamı içerisinde birçok sorun yaşıyoruz. Zaman planlaması, spor, düzenli beslenme gibi önemli kavramlar, insanlık için adeta bir mecburiyet fakat ulaşılamayan bir seviye haline geldi. Andülasyon terapi yöntemi ise fiziksel ve zihinsel dengeyi sağlayan bir sistem kombinasyonudur.

Vücudu dengeleyen, fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olunmasını sağlayan bu sistemde yalnızca uzanmak ve gözleri kapatmak yeterli olmaktadır. Bu durumda gösterdiği etki ise paha biçilemez.

Andülasyon Terapi Sistemi Neden  Yaptırmalıyım?

Andülasyon Terapi Sistemi, birçok probleme iyi geldiği için sıklıkla başvurulan ve olumlu sonuçların alındığı bir sistemdir. Andülasyon Terapi, stres, uykusuzluk, yorgunluk, hareketsizlik, cinsel sorunlar, kilo sorunları, akut ağrılar, huzursuz bacak sendromu ve kronik ağrılara son derece iyi gelmektedir.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

Merak Ettikleriniz

Enerji artırmakla beraber hareketsizlik, vücut ağrıları ve kilo sorunlarına da son derece iyi gelmektedir

Özellikle akut ağrılarda kesin çözüm sağlamaktadır.

Başta vücut ağrılarının yaşandığı bölgeler olmak üzere tüm vücut bölgelerinde kullanılabilmektedir.

1 seansta dahi çok etkili sonuçlar alınmaktadır.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım