Proje Açıklaması

Fractora (Fraksiyonel Radyofrekans) Nedir?

Fractora yani Fraksiyonel Radyofrekans, yüzdeki çizgileri ve kırışıklıkları hafifleten, cilt rengini arttıran ve cildin taze, duru bir görünüm kazanmasını sağlayan sistemdir. Fractora dünya çapında, hatta Hollywood dünyasında dahi sıklıkla başvurulan bir sistemdir.

Elastikiyet kaybı, akne izleri, ince çizgiler ve ameliyat skarları dahil olmak üzere birçok cilt problemiyle mücadele eden Fractora, FDA onaylıdır. Fractora’nın cildi fraksiyonel olarak soyma ve cildin alt katmanlarında yarattığı kolajen sentezi sayesinde son derece etkili bir gençleştirme etkisi olduğunu da uzmanlar tarafından söyleniyor. Fractora’da, mikro iğneler kuıllanıldığı için minimum hasar olur ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan olumlu sonuçlara ulaşılır.

Fractora (Fraksiyonel Radyofrekans) Tedavi Bölgeleri

Fractora akne, skar izleri, kırışıklık ve yüz çizgilerini hafifletir. Dolayısıyla yüz, kol, bacak ve boyun bölgelerinde oldukça etkili bir tedavidir.

Yüz

Kol

Bacak

Boyun

Fractora (Fraksiyonel Radyofrekans) Neden  Yaptırmalıyım?

Fractora tedavisinde kullanılan mikro iğneler sayesinde vücut hasar görmez ve iyileşme süreci gerekmeksizin sosyal yaşantıya dahil olunabilir. Bunun yanı sıra hızlı sonuç alınabildiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Fractora’ya genellikle yüzdeki ve ciltteki kırışıklıklar, sarkmalar ve skar izleri için başvurulmaktadır. Ancak etki açısından bu problemlere cevap vermenin yanı sıra cildin taze ve canlı bir görünüm kazanmasına da fayda sağlamaktadır.

Fractora (Fraksiyonel Radyofrekans) Uygulama Görselleri

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

Merak Ettikleriniz

– Fractora tedavisinde mikro iğneler kullanıldığı için herhangi bir ağrı hissi oluşmaz.

– Fractora tedavisi, içeriği ve teknolojisi sayesinde akne probleminin yanı sıra sivilce, skar izleri, kırışıklık gibi sorunlara da çözüm getirir.

– Yüz bölgesi için bir seans yaklaşık olarak yarım saat kadar sürmektedir.

– 1 ay arayla 2 seans sonucunda gözle görülür bir değişim sağlanmış olur.