Proje Açıklaması

Soprano Buz Lazer Epilasyon (Diod) Nedir?

Soprano Buz Lazer Epilasyon, tahmin edildiği üzere neredeyse buz gibi soğuyan başlığı ile cildi -3 dereceye kadar soğutarak lazer atışı esnasında ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Buz yöntemi sayesinde hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrasında ağrı hissedilmemektedir. Soprano Buz Lazer epilasyon, neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon hizmetini sağlamaktadır. Bu yüzden son derece de konforludur. Ağrısız ve yan etkisiz olmasından kaynaklı bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Soprano Buz Lazer Epilasyon (Diod) Neden  Yaptırmalıyım?

Tamamen ağrısız ve yan etkisiz Soprano Buz Lazer epilasyon, yaz ayları dahil olmak üzere her mevsim uygulanabilir. Yan etkisinin olmaması bu yüzden çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda epilasyon işleminin süresi de Soprano ile birlikte ciddi oranda azalmıştır. Soprano ile birlikte işlem süresi neredeyse yarı yarıya düştüğü için çok sık tercih edilmektedir.

Soprano Buz Lazer Epilasyon (Diod) Faydaları  Nelerdir?

Normal lazer epilasyon işlemlerinde yaşanan çeşitli ağrı, kızarıklık, morluk ve tahriş gibi sorunların ortadan kalktığı Soprano Buz Lazer epilasyonda herhangi bir yan etki, ağrı, kızarıklık veya tahriş gözlemlenmemektedir. Ayrıca her atışta daha fazla kıl yüzeyine ulaştığı için işlem süresi daha kısa sürer ve bu hem zaman tasarrufu sağlar hem de pratiklik kazandırmış olur. Aynı zamanda kısa ve açık renkli tüyleri zor algılayan epilasyon cihazlarından farklı olarak Soprano, kısa ve açık renkli tüyleri de rahatlıkla algılayarak bu soruna çözüm getirmiştir.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

Merak Ettikleriniz

Yaklaşık olarak 6 seansta epilasyon işlemi sonlanmaktadır.

Soprano Buz Lazer Epilasyon işlemi yüz bölgesinde çok etkili ve pratik cevap vermektedir.

Hiçbir lazer operasyonu hamileler için uygun değildir. Bunun yanı sıra kalp rahatsızlığı olan kişilerin haricinde herkes başvurabilir