Proje Açıklaması

Striort Çatlak Uygulaması Nedir?

Striort çatlak uygulaması, vücuttaki çatlakların içerdiği kolajeni yüksek teknoloji ile canlandırma odaklı bir uygulamadır. Uygulama sonucunda cilt çatlaklarında yüzde 80 oranına kadar azalmalar görülür. Çatlaklar üzerinde oldukça etkili bir yöntemdir. Striort çatlak uygulamasında herhangi bir cerrahi işlem yapılmamaktadır. İğne ya da lazer gibi bir uygulamayı da içermemektedir. Bu özellik de tedavinin tercih edilme sebeplerinden biridir. Sitriort çatlak tedavisi yöntemi özel bir vakum sistemidir. Bu vakum sistemiyle çatlaklar tedavi edilir.Uygulama sırasında vücut çatlaklarındaki çizgilerinin üzerinde tek tek çalışılır. Yani her bir çatlak çizgisi özenle ve birer birer tedavi edilmiş olur.

Striort Çatlak Uygulaması Neden  Yaptırmalıyım?

Stirort çatlak tedavisi, odaklandığı nokta açısından çok faydalı ve etkilidir. Hızlı sonuç alınabilir ve ağrısız, acısız bir işlemdir. Uygulamanın seansları ise belli bir sistem içerisinde yürür. Bu sistem ise belirli hedefler içermektedir. Sistem, sebum üretimini canlandırma, üst deri gelişimini hızlandırma, elastikiyeti artırma, cildin üretim mekanizmalarını harekete geçirme gibi hedeflerden oluşur. En nihai amaç ise çatlak onarımını sağlamaktır. Yani Striort çatlak uygulaması, çatlak onarımı için rahatlıkla başvurulabilecek bir uygulamadır.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

Merak Ettikleriniz

Striort çatlak uygulamasında kesinlikle herhangi bir ağrı ve acı yaşanmaz.

İlk seansın sonunda dahi çok ciddi ve memnuniyet veren sonuçlar alınabilmektedir.

Vücudunda çatlak bulunan ve gebelik, emzirme süreci, kadınların menstrual dönemi ve uygulama istenen bölgede yakın zamanlı ameliyat izi olan kişiler haricinde herkes Striot çatlak tedavisine başvurabilir.

Striort uygulaması vücudun çatlak olan her bölgesine uygulanabilmektedir. Yani göbek, kalça, bacak, göğüs, kol ve yanak bölgelerine uygulanabilir.