Proje Açıklaması

Vela Shape 3 (Selülit ve Sıkılaşma) Nedir?

Yağ yakma ve selülit gidermeyle birlikte bölgesel olarak incelme de ortaya çıkar

Vela Shape 3, kızılötesi ışık, radyofrekans enerjisi ve vakum teknolojisini birleştirerek ortaya çıkarılan ileri teknolojili bir selülit giderme ve sıkılaşma cihazıdır. Dünyanın bir çok yerinde kullanılan ve oldukça yaygın, FDA onaylı bir cihazdır. Ameliyatsız, acısız ve ağrısız şekilde selülitler giderilebildiği için de son derece etkili bir cihazdır.

Kadınların kendi vücutlarında rahatsızlık duyduğu bölgelerde rahatlıkla uygulanabilen Vela Shape 3 sonuç alma noktasında da son derece etkilidir. Özellikle vücut şekillendirme konusunda en yaygın ve en sık başvurulan yöntemdir. FDA onaylı olmasının yanında klinik olarak alınan kanıtlanmış sonuçlar doğrultusunda en güvenilir ve uygulamadır. Cerrahi bir uygulama olmamasına rağmen FDA onayı alabilmesi ve kesin sonuç garantisi olması, Vela Shape 3’ün daha dikkat çekici olmasını sağlamaktadır.

Vela Shape 3 (Selülit ve Sıkılaşma) Faydaları  Nelerdir?

Vela Shape 3 içeriğindeki bileşenlerden kaynaklı yağ parçalama ve selülit giderme konusunda son derece etkilidir. Yağ yakma ve selülit gidermeyle birlikte bölgesel olarak incelme de ortaya çıkar. Dolayısıyla incelme ve sıkılaşma için sporda uzun zamanlar ve maksimum efor harcamak yerine Vela Shape 3’e başvurmak daha kesin bir çözüm olacaktır.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

Merak Ettikleriniz

Vela Shape 3, cerrahi bir işlem olmadığı ve yüksek teknoloji kullanıldığı için ağrılı ve acılı bir işlem değildir. Hastaların bir çoğu uygulama esnasında masaj etkisi hissettiğini belirtmektedir.

İlk seansın ardından olumlu ve ciddi bir sonuç gözlemlemek mümkündür.

1 seans sonunda 1 ile 3 cm arasında bir incelme olur.

Hydrafacial cilt bakımının içerisindeki özel solüsyonlar sayesinde gözenekler sıkılaşır, cilt neme doyar, ince kırışıklıklar gözle görülür şekilde açılır.

Sıklıkla bacak, karın ve kalça bölgelerinde uygulansa da hemen hemen vücudun her bölgesinde uygulanabilen bir cihazdır.

Tedavi edilen bölgeye göre 30 ve 60 dakika arasında sürmektedir.